Akční konec roku

02.01.2013 11:14

Vánoční maraton plný návštěv a cestování je za námi a s ním i celý rok 2012. A jaký byl? Z mého pohledu prostě báječný. Pár nepříjemností nás sice potkalo, ale všechno vždycky dobře dopadlo, takže není na co si stěžovat.

Agility teď trochu flákáme, áček na tréninku už máme habakuk, přesto jsme si nenechali ujít náš tradiční klubový závod. Letos se konal 23. 12. 2012 v Pavlovicích u Vlašimi. Počasí nám vůbec nepřálo, na zemi mokrý sníh a z nebe studený déšť. Pár odvážlivců se ale přece jen sešlo a 8 týmů si to rozdalo ve Vánočním agičvachtání. Terén vypadal opravdu děsivě, ale psiskům to naštěstí neklouzalo. Foxíci se v mokru a blátě přímo vyžívají, takže běhali s velkou chutí. Alfíkovi tréninky trošku chybí, takže první běh, který byla hra, se moc nesoustředil a lítaly tyčky. Jumping už vyseknul bez chybičky a v součtu ulovil 4. místo. Dorka se taky snažila, ve hře spadla poslední tyčka, jumping čistě a celkově 1. místo. Výsledky ZDE. Až na ty promočené věci to byla moc prima akce.

Na další akci jsme vyrazili na Silvestra, 31.12. 2012 se konal v Českém Šternberku Silvestrovský canicross. Podmínkou účasti byl kostým, takže se na startu sešli piráti, čerti, kráva, Marfuška a jiné postavičky. Trasa byla jen cca 2 km dlouhá, počasí téměř jarní a nálada skvělá. Závod jsem si móóóc užila a doufám, že jsme tímto zavedli novou tradici pro další ročníky. Víťa byl v týmu s Alfíkem a běželi spolu úplně poprvé. Měla jsem trochu obavy, aby Alfík s Víťou vůbec běžel, obzvlášť když zůstanu za nima, ale Alf se ukázal jako pravý závodník a vyběhli si s Víťou krásné 3. místo. Dorka měla svoji canicrossovou závodní premiéru a taky v ní dřímá závodní duch. Běžela skoro líp než Alf, bohužel moje kondička je na tom trochu hůř, ale snažila jsem se držet krok a bylo z toho 5. místo / z 10. Fotky Katka, Lucka.