A1 speciál Praha - Klánovice

08.07.2012 21:37

30.6. 2012 jsem vyrazila do Klánovic na A1 speciál. Jak název napovídá, závodit jela jenom Dorka. V předzvěsti tropických teplot, jsem Alfíka  radši nebrala ani na čumendu. Počasí bylo pekelné, dopoledne bylo naštěstí lehce pod mrakem a dokonce i trochu sprchlo, ale šílené dusno dávalo tušit, že až se ukáže slunce, bude to pěkně smažit. Klánovický cvičák je ale lemován lesem a byly to jen jedničky, takže se to dalo přežít.

První běh super, tyčky držely, zóny jsme trefili a čas taky nebyl úplně nejhorší. Hned na úvod jsme tak utržili 1. místo. Ve druhé zkoušce už to bylo trochu horší, zóna na áčku skočená jak prase, na kladině byla hodně odfláknutá a podle mě taky skočená, nicméně nemávnutá. Jedna chyba stačila na 3. místo a jako bonus na závěr 1. místo v součtu. Až na úplně zbytečnou hodinovou pauzu na oběd, zaslouží pořadatelé pochvalu. Všechno pěkně odsýpalo a obzvláště musím vypíchnout  ceny, narozdíl od většiny dvouzkoušek jsme si z Klánovic odváželi plné igelitky.

Ze závodů jsem akorát vyzvedla doma Alfíčka a Víťu a uháněli jsme do Ratají na koupačku k jezu. Pořádně jsme si zaplavali, vycachtali se a Dorinka regulérně odpadla únavou ještě na dece. My s Víťou jsme spřádali plán, kam vyrazit na víkend z kterého se nakonec vyklubala naše letošní dovolená č.1.