Jsme zpátky v akci

13.07.2011 09:08

Tak dovolená je za námi. Vyrazili jsme na Zell am See do Rakouska. Jezdili jsme na kole a na in- line bruslích, šlapali na vrcholky hor, prolézali soutěsky a taky plavali. Všichni jsme si to moc užili i když tělo je po takové aktivitě trochu znaveno. Hafani byli s náma a myslím, že se jim výlet taky líbil. Všechny fotky ZDE.

Hned po návratu jsem musela ukojit agility absťák. Jelikož jsme víkend trávili na chalupě v Olšanech a za kopcem v Šumperku se konaly závody, jeli jsme si s Alfíkem trochu zaběhat. Rozhodčí Petr Dostál (skoro to vypadá, že za ním jezdím přes celou republiku, ale je to fakt jen náhoda) postavil snad kromě zkoušky krásně běhavé parkury. Alfík se fakt snažil, únava po alpské turistice byla znát, takže byl krásně ovladatelný, zóny samozřejmě klasika, kladina 00-nic. Rychlí psi se diskovali a pomalí byli tak pomalí, že i s chybama nám to stačilo na bednu a dokonce hned 3x. Agility 2.místo, zkouška MA2 2.místo. Závěrečný jumping se běžel v pyžamu a byla to fakt sranda, Alfík bohužel netrefil slalom, takže „jen“ 3.místo.