Kácovský Tuplák 1 - 29. 06. 2013 Kácov

01.07.2013 16:41

29.06.2013 pořádala Jitka závody v Kácově, což máme takřka za humny. V nadupané kantýně obsluhovala "naše" Irča, pískala má oblíbená rozhodčí Alice Glöcknerová a běžely se rovnou tři zkoušky. Bylo tedy jasné, že na téhle akci nemůžeme chybět.

Ráno začínaly trojky, takže první ke svým běhům nastoupila Dorinka. Všechny tři běhy se nám celkem povedly, Dorka krásně vnímala, vše vyšlo jak mělo a byly z toho dvě čisté zkoušky a 3 x 2. místo. Hned první zkoušku bych asi označila za tu nejpovedenější. V té druhé jsem trošku zmatkovala já, když jsem dostala takové malé okýnko a málem jsem popletla kurz tratě, naštěstí se mi na poslední chvíli rozsvítilo a zachránila jsem to, ale stálo nás to několik vteřin a nejspíš i první místo. Třetí zkouška nejrychlejší čas, ale dvě tyčky dole.

S Alfíkem ve dvojkách to bylo tak 50/50. Něco se povedlo, něco ne. Nejpovedenější byla taky první zkouška, nejrychlejší čas, ale jednička bohužel dole a 2. místo. Ve druhé zkoušce Alfík zase nedal tunel přes ruku z leva, je to naše prokletí.... běh jsme pak sice dokončili, dokonce na 3. místě, ale vzhledné to rozhodně nebylo. No a třetí zkoušku jsem totálně pokazila já, když jsem dělala otočku na čelo, prostorově jsem se tam nějak nevešla a Alfík neměl kudy skákat, takže si udělal takový nechtěný out čili disk. Móóóc mě mrzelo jaké jsem tele, měli jsme skvělou pozici do součtů. Nějaké ceny jsme i tak ulovili, v Kácově totiž byly pohárky i za jednotlivé běhy.

Jelikož jsem kromě běhání pomáhala s organizací, strávila jsem v Kácově téměř celý den. Až na tu příšernou únavu, která na mě padla večer to byla skvěle strávená sobota a už se moc těším na Kácovský "Tuplák" 2 v září.