O Ratenickou blechu - 7.4. 2013 Ratenice

07.04.2013 20:45

Skoro to vypadá, že nikam jinam ani nejezdíme, ale když ono je to tam vždycky tak príma aneb Ratenice po x-té.

Sobotní dvojzkoušky jsme tentokrát vynechali a na "Ratenickou blechu" vyrazili jen v neděli 7.4. 2013. Parkury paní rozhodčí Jitky Marouškové byly čitelné, svižné a patřily spíše k těm méně záludným. Závěrečný jumping byl velmi netypický a rozveselil snad každého tuneláře. Dařilo se nám tak střídavě.

S Alfíkem jsem nadmíru spokojena, běhal velmi soustředěně, což moc často prohlásit nemůžu. Úvodní agility tradičně jednička dole a 3.místo, zkouška A2 se povedla čistě a 1.místo. No a jumping na závěr Alfíkovi vyloženě sednul, bohužel sloní paničce zase trošku prostorově nevyšla jedna otočka a vyfasovali jsme 5 trestných za dotyk, ale i to stačilo na 2.místo. Nutno podotknout, že medíků bylo jen 8.

Dorky první běh byl zase hodně rozjívený, oběhla jednu skočku a vyhla áčko, ale zóny byly, tyčky držely a náběh do slalomu jedna báseň. Ve zkoušce se nenechala Alfíkem zahanbit a taky čistě o pár vteřinek pomaleji a 2. místo. Jumping bohužel disk, ale z velké části můj, nechala jsem si ji proklouznout za zády a netrefily jsme jeden tunel ze správné strany. Ale mastila pěkně a všechno ostatní dala s přehledem, takže spokojenost. Alfík nakonec ještě ulovil cenu za nejrychlejšího M psa a kromě pohárů a psích pamlsků jsme si tak odvezli úžasný čokoládový dort.